Halı Yıkama

Halı yıkama işi, hem titizlik hemde emek isteyen bir iştir. Biz bu işi yılların verdiği tecrübeyle birleştirip araştırma, bilgi ve teknolojiyide kullanarak halı yıkama sektöründe öncü bir firma olarak adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz.
‘’Bölgenin ilk ve tam otomatik makinası ile halılarınızı temizliyoruz.’’
Eytem Halı Yıkama Merkezini arayan müşterilerimiz için kullandığımız özel yazılım programımıza kayıt işlemi oluşturulur. Kaydı oluşturulan müşterilerimizin halıları, işinde uzman güler yüzlü personelimiz tarafından teslim alınır. Alınan halılarınız ile alakalı, siz değerli müşterilerimize bilgi fişi verilir. Bu sayede halılarınızın, karışma ihtimali ortadan kalkmış ve Eytem güvencesi ile teslim alınmış olur. Öncelile halınız dokusuna ipliğin göre ayrılır, bulunduğumuz bölgede sadece bizde bulunan Toz alma makinasından geçer. Ardından ölçüm işlemi yapılan halınız, yıkama bölümüne verilir ve son teknoloji makinalarımızda, tamamen doğal deterjanlarımız ile yıkanır. Yıkama işlemi biten halınız, sıkma bölümüne geçer ve orada %90 oranında suyu alınır, halı yıkama merkezimizde bulunan kurutma odamız, tamamen kapalı, tozdan egzozdan ve kirden tamamen uzak bir ortamda kurutmaya bırakılır. Ve işinde uzman çalışanlarımız tarafından nemi ölçülerek, son kontrolleri yapılır, ardından doğada çözebilen poşetlerimiz ile paketlenip, güler yüzlü personelimiz tarafından, size teslimi sağlanır.

Eytem Halı yıkama merkezimizde ayrıca antika, el dokuması, Isparta, ipek gibi özel halıların temizliği de özenle yapılmaktadır.