Hakkımızda

Image
Hakkımızda

Eytem Halı Yıkama Merkezi olarak, müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinmiş bir firmayız. Firmamız 2006 yılından bugüne kendini geliştirerek, yaptığı AR-GE çalışmalarıyla, halı yıkamada, Merzifon’da hep ilkleri gerçekleştirmiştir. Yaptığımız yatırımlarla, iş tecrübemiz, araştırmalarımız ve gayretlerimiz sonucunda, Avrupa’ya ihracat edilen makineleri Eytem Halı Yıkama Merkezi bünyesine katmış bulunmaktayız. Yılların verdiği tecrübeyle birlikte makina parkurunu tamamlamış ve her geçen gün kendini yenileyen kalite standartlarını yükselten ve bölgede marka haline gelen firmamız, sizlerin bize verdiği güven ve talepleri doğrultusunda kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Misyoumuz

Eytem Halı Yıkama Merkezimize gelen halılarınızı 24 saat içinde, tüm aşamalardan titizlik ile geçirerek, hijyenik bir şekilde size teslim etmekteyiz. Yıkama işlemini gerçekleştirirken kesinlikle zararlı hiçbir kimyasal kullanmamaktayız. Ayrıca halı yıkama merkezimize göndermiş olduğunuz halılarınız, kamera takip sistemi ile takip edilmektedir.

Vizyonumuz

AR-GE çalışmalarımızla ve her gün gelişen temizlik sektöründe, bizlerde yerimizde saymayarak, gelişime ve değişime ayak uyduran bir firma olma yolunda tüm gücümüz ile çalışacağız. Kusursuz ve hijyenik temizliği sizlere sunacağız.